Shiawase Takkusan

Shiawase Takkusan

Oczom nie wierzę. Takie CUDO jest w Bibliotece do wypożyczenia! Po prostu WOW, dużo zachwytów i ochów achów :) Taaaak mam słabość do takich japońskich grafik :) Układało się super, producent dla mnie nowy, ale fajny, elementy solidne chociaż są luzy to i tak fajnie się układa. Po prostu nie można dużych kawałków sobie od tak przenosić :) Puzzle dla mnie mega motywujące bo nigdzie nie było tytułu po angielsku co poskutkowało moim powrotem do nauki japońskiego! Yatta! :)

Puzzle wypożyczone z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach

Yuseki Miki (prawdziwe nazwisko: Izuru Miki, urodzony 20 sierpnia 1966) to japoński kaligraf i japoński projektant kaligrafii. Znany jest ze swoich pięknych obrazów tuszem.
Urodzony 20 sierpnia 1966 w mieście Kitakyushu w prefekturze Fukuoka. Malarstwo olejne rozpoczął w gimnazjum. Po ukończeniu szkoły średniej studiował u Kagyu Yamaguchi i zwrócił się w stronę kaligrafii. Po ukończeniu studiów rozszerzył swoją działalność o dziedzinę projektowania, pisząc kaligrafię na opakowaniach, etykietach sake, okładkach płyt CD, plakatach itp. Obecnie założył atelier „Tenshinan” w mieście Kitakyushu i jest aktywny.