O mnie

Jak to się zaczęło…

Jak chyba każdy, już w dzieciństwie miałam do czynienia z puzzlami, ale nie przywiązywałam do nich, aż takiej uwagi – jak to na dziecko przystało. W 2007 kupiłam swoje pierwsze „nie dziecinne” puzzle, ale jeszcze szału nie było. Fajnie się układało nawet co jakiś czas wpadały nowe wzory. Pamiętam jaka byłam dumna, że ułożyłam 9000!, które się okazały nie takim wielkim złem :)

chyba pierwsze puzzle jakie sama kupiłam :)

Takiego faktycznego „bakcyla” na puzzle złapałam dopiero w 2014 roku, przypomniałam sobie jak to można się zrelaksować przy układaniu, a wiadomo trzeba mieć jakąś odskocznię od szarej rzeczywistości – moją zostały puzzle :) Przeszukując internet okazało się, że jest więcej takich osób, jest forum puzzlowe, a nawet są organizowane World Puzzle Days na facebooku.

Blog…

Jako, że nie jestem typem, który chomikuje wszystko co ułożył, a wręcz przeciwnie, wolę ułożyć i przekazać puzzle dalej. To zaczęłam szukać miejsca gdzie mogę uwiecznić moją kolekcję ułożonych puzzli, żeby jakiś ślad został :) Padło na blogspota i pod koniec tego samego roku wystartowałam. Ilość mojej kolekcji trochę przerosła moje oczekiwania myślałam, że będę układać z doskoku, a tutaj całkiem sporo już się wzorów zebrało. Przyszła pora na poważne kroki, od października 2017 działam już pod własną domeną i nowym layoutem :)

fanpuzzli…?

Dlaczego akurat fanpuzzli? bo chciałam zachować polską nutkę, a tak na prawdę to jestem fanką puzzli :) płci żeńskiej, ale jakoś wizualnie strona „fankapuzzli” mi nie pasowało. To tak jak z „doktorką” :) po prostu niektórych form nie powinno się odmieniać, ot takie moje skromne zdanie :)

Wsparcie…

Masz puzzle, które chcesz wyrzucić do śmieci? Nie rób tego! Jeżeli tylko zechcesz mi je wysłać to przygarnę każdego rodzaju puzzle; wybrakowane, bez pudełka – skontaktuj się ze mną.

pssst.. również kupując ode mnie puzzle dokładasz cegiełkę do rozwoju mojej pasji ;)

Kontakt…

Jeżeli szukasz kontaktu ze mną to zapraszam do skorzystania z formularza obok.

This site is protected by wp-copyrightpro.com