Znajdki

Czyli elementy nadplanowe lub zawieruszone. Zdarza się tak, że kupując puzzle z drugiej ręki przypadkiem znajdziemy w puzzelkach elementy które nijak nie pasują do danego obrazka. Zdarza się również tak, że są puzzle zdublowane. Ogólnie nie ma chyba rzeczy niemożliwych, bo nawet w nowych zafoliowanych puzzlach mogą być braki.. no nikt nie jest doskonały i nawet maszyna może się pomylić.

Tak więc chciałabym się tutaj z wami podzielić moimi “znajdkami” – wolę je tak nazywać niż samotny element bo jakoś smutno to brzmi :). Idea tutaj jest taka; że ja serca nie miałam, żeby wyrzucać te zbłąkane elementy więc trzymam je prawie jak kolekcję znaczków :) Może jakiś cud sprawi, że znajdziesz tutaj element którego brakuje u ciebie. Spróbuj :) Oddam za darmo (no nie licząc kosztów wysyłki). Prośba tylko jest taka, żeby faktycznie zidentyfikować poprawny element – mogę pomóc jeżeli prześlesz mi skan/zdjęcie z twoim brakiem. Nie wysyłam w ciemno bo szkoda, żeby się okazało, że jednak to nie ten element i ktoś inny straci okazje na uzupełnienie swojego obrazka.

Elementy niezidentyfikowane – nie mam pojęcia z jakiego obrazka, czy producenta :(

Elementy zidentyfikowane :)
Pssst… a jeżeli masz jakieś takie znajdki i nie wiesz co z nimi zrobić to możesz je do mnie dostarczyć, a ja je tutaj umieszczę, lub zrób podobne ogłoszenie jak ja na OLX :)

This site is protected by wp-copyrightpro.com