Me To You - Heart

Me To You – Heart

Przeuroczy misiek Tatty, no i jak takiego nie ułożyć – trzeba ułożyć :) Co ciekawe mamy tutaj puzzle 2w1, albo w formie kwadratu, albo serca :) Zwiększa to oczywiście poziom trudności bo dochodzą nam dodatkowe ramki, ale dzięki temu chciało mi się jeszcze bardziej te puzzle układać :) Niestety były też 3 braki, ale to oczywiście przeszłość :)

Historia Misia Tatty, sympatycznego małego misiaczka, napisana przez Mike’a Payne:
W 1987 roku w małej wiosce niedaleko Arundel wyburzono dom. Wszystkie niepotrzebne śmieci wyrzucono na wysypisko. Znalazł się tam też mały brązowy miś. Nieszczęsny miś leżał wiele tygodni pomiędzy rupieciami… Nastała mroźna zima. Jeziora i rzeki pokrył lód. Biedny miś był przyciśnięty starym materacem i nie mógł się poruszyć. Zaczął marznąć, bo wokół było bardzo zimno. Jego nosek z zimna stał się niebieski, a brązowe futerko spłowiało… I leżałby tam niedźwiadek do dziś, gdyby nie mała dziewczynka, która go dostrzegła. Wyciągnęła biedaka spod śmieci, otrzepała z kurzu i od razu go pokochała.
Bo przecież nawet zniszczony miś ma swój urok! Jego szare futerko i niebieski nosek sprawiły, że stał się niepowtarzalny.
Dziewczynka zabrała misia do domu. Potrzebna mu była natychmiastowa pomoc. Babcia załatała poszarpane szare futerko, zszyła rozpruty brzuszek. Dziewczynka nazwała go „Misiem Brudaskiem” (Tatty Teddy). Wiele lat później Tatty Teddy stał się symbolem przyjaźni i miłości. Na całym świecie ma swoich wielbicieli