Łączy Nas Piłka

Łączy Nas Piłka

Zobaczyłam – musiałam mieć :) takie małe puzzle też mają swój urok nawet jeżeli układa się je przy 2 łykach kawy bądź herbaty :) Znalazłam tylko 4 wzory, nie wiem czy było więcej, ale przydałaby się cała kadra – dla kibica byłaby to super kolekcja – ja bym się na pewno skusiła :)

 

Robert Lewandowski (ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Bayernie Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta. Uczestnik finałów Mistrzostw Europy 2012. Jest wychowankiem Varsovii Warszawa. W swojej karierze reprezentował także barwy Delty Warszawa, rezerw Legii Warszawa, Znicza Pruszków, Lecha Poznań oraz Borussi Dortmund.

Kamil Jacek Glik (ur. 3 lutego 1988 w Jastrzębiu-Zdroju) – polski piłkarz, występujący na pozycji środkowego obrońcy we włoskim klubie Torino i reprezentacji Polski. Posiada również obywatelstwo niemieckie (w jego niemieckim paszporcie widnieje nazwisko Glück).

Grzegorz Krychowiak (ur. 29 stycznia 1990 w Gryficach) – polski piłkarz występujący na pozycji defensywnego pomocnika w hiszpańskim klubie Sevilla oraz w reprezentacji Polski.

Arkadiusz Milik (ur. 28 lutego 1994 w Tychach) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w holenderskim klubie Ajax oraz w reprezentacji Polski. Wychowanek Rozwoju Katowice, skąd latem 2011 roku przeniósł się do Górnika Zabrze. Półtora roku później został sprzedany do niemieckiego Bayeru Leverkusen, skąd był wypożyczany najpierw do Augsburga, a następnie do Ajaksu.