Dorabianie – Jak zamówić

Zanim przejdziesz dalej i zdecydujesz się na zamówienie, proszę wykonaj te korki:
  1. Przeszukaj dom/mieszkanie wzdłuż i wszerz, a nóż widelec, brakujący element gdzieś się schował – np w odkurzaczu, pod dywanem, u zwierzaka w legowisku, słyszałam nawet o lodówce :)
  2. Poszukaj w internecie jak dorobić element we własnym zakresie i spróbuj własnych sił, zawsze to też satysfakcja z własnego wykonania :)
  3. Jeżeli w Twoim przypadku nie sprawdziły się punkty 1 i 2 to zapraszam dalej :)

Zaczynając od tego co każdego interesuje najbardziej, to koszt wykonania 1 elementu aktualnie wynosi 60zł za element tekturowy lub 80zł za element ze sklejki. Jeżeli masz więcej braków niż jeden to zapytaj o cenę końcową. Możliwe jest wykonanie samego kształtu brakującego elementu bez druku. Wtedy cena odpowiednio z tektury 30zł, a ze sklejki 40zł.

Inną opcją zapłaty mogą być odpowiednio wartościowe puzzle – tutaj jednak trzeba trafić w mój gust :) lub jeżeli same puzzle przekraczają wartość, ale jest to jakiś mój słaby punkt to mogę też dorobić za wypożyczenie i możliwość ułożenia takich puzzli. Czyli dorobienie za puzzle które zostają u mnie na stałe lub dorobienie za możliwość wypożyczenia, ułożenia i odesłania Twoich puzzli :)

Chcesz już zamówić dorobienie? Proszę przeczytaj jeszcze informacje poniżej i tylko wtedy kiedy je zaakceptujesz przejdź dalej :)

Dorobiony element nigdy nie będzie w 100% odwzorowaniem oryginalnego elementu. Grafika może się nieznacznie odróżniać od otaczających elementów – pamiętaj to kopia, nie oryginał. Kształt również może się nieznacznie różnić od dziury z brakiem. Dokładam jednak największych starań, aby dorobiony element był ciężko dostrzegalny na pierwszy rzut oka, a może nawet niewidoczny :)

Jeżeli wszystko jasne i się decydujesz to proszę Cię jeszcze o jeszcze kilka przygotowań zanim się ze mną skontaktujesz w sprawie dorobienia :)

Żebym mogła dorobić element, teraz Ty musisz spełnić kilka warunków:
  • Jeżeli chcesz dorobić elementy, braki muszą być znane tzn, że puzzle muszą być ułożone i musisz do mnie wysłać „placki”.
  • Nie dorobię elementów na podstawie zdjęcia/skanu. Muszę posiadać fizycznie „placki” (żeby móc jak najlepiej odwzorować kształt i grafikę). Plackami nazywam fragmenty otaczające brakujący element – muszą być minimum 2 rzędy z każdej strony (może być więcej) – przykłady takich placków poniżej:
  • Jak już przygotujesz „placki”, dobrze je zabezpiecz, żeby się nie rozpadły. Polecam przełożenie ich tekturką i spakowanie w kopertę bąbelkową. Uwaga jeżeli puzzle się rozsypią, lub przyjdą nieułożone doliczam +10zł za układanie placka.
  • Koszty wysyłki pokrywa zamawiający, aktualnie korzystam tylko z paczkomatów. Można też sprawę załatwić osobiście w Gliwicach :)

Jeżeli jeszcze to czytasz i w końcu chcesz złożyć u mnie zamówienie oznacza to, że zapoznałeś/aś się z informacjami powyżej i je akceptujesz :)

 

Teraz napisz do mnie maila – adres znajdziesz w sekcji Cześć :)
Tylko mailowo przyjmuję zamówienia :)

Pssst… najlepiej załącz od razu zdjęcia z brakami bo zawsze jestem ciekawa co mnie czeka :)

 

Niektóre dorobienia i opinie

Bardzo mi się podoba efekt, uzupełniłam brakujący kawałek i teraz po paru dniach już nie pamiętam, który to był – tak ładnie się wkomponował ;) Dzięki ;) Pozdrawiam, Maja


Poniżej wcześniejsze przykładowe realizacje

This site is protected by wp-copyrightpro.com