Dorabianie – jak zamówić

Oferuję wam możliwość zamówienia u mnie dorobienia brakujących puzzli. Kiedyś była to oferta darmowa (dorabianie za układanie) jednak nic nie trwa wiecznie (a szkoda) i ta „promocja” dobiegła końca. Od nowego roku (2019) obowiązują opłaty.

Cena zaczyna się od 40zł za jeden element i podlega indywidualnej wycenie – co to oznacza?
Do poprawnej wyceny potrzebuję znać przybliżony wymiar elementu oraz wiedzieć jaka grafika go otacza, czyli trzeba przesłać do mnie zdjęcie z widocznym brakiem i wymiarem dłuższego boku (przykładowe zdjęcie poniżej – wymiar nie musi być na zdjęciu, można go podać w mailu)

Jeżeli braków jest więcej niż jeden element, robicie podobnie ze wszystkimi brakami (czyli zdjęcie i wymiar). Dodatkowo, proszę o informację czy dostanę kopię obrazka, w którym występuje brak. Przez kopię obrazka rozumiem jedną z opcji:

  • Skan pudełka z obrazkiem w rozdzielczości min 300dpi (preferowany sposób)
  • Najlepszej jakości zdjęcie pudełka jakie możecie zrobić, najlepiej opcją makro (w miejscu, w którym występuje brak)
  • Przesłanie pudełka (ta opcja wiąże się ze zwiększeniem kosztów wysyłki)

Po przeanalizowaniu otrzymanych informacji wysyłam wam wycenę i wtedy decydujecie czy robimy czy nie. Uwaga – biorę pod uwagę tylko zapytania mailowe, zapytania wysłane przez forum lub fb będą ignorowane.

Przed wysłaniem zapytania o wycenę, proszę jeszcze zapoznajcie się z poniższymi informacjami:

  • Jeżeli chcesz dorobić elementy, braki muszą być znane tzn, że puzzle muszą być ułożone i musisz do mnie wysłać „placki”.
  • Nie dorobię elementów na podstawie zdjęcia/skanu. Muszę posiadać fizycznie „placki” (żeby móc jak najlepiej odwzorować kształt i grafikę). Plackami nazywam fragmenty otaczające brakujący element – muszą być minimum 2 rzędy z każdej strony – przykłady takich placków poniżej:
  • Jak już przygotujesz „placki”, dobrze je zabezpiecz, żeby się nie rozpadły. Polecam przełożenie ich tekturką i spakowanie w kopertę bąbelkową (przykładowe zdjęcie poniżej)
  • Koszty wysyłki pokrywa zamawiający, odsyłam pocztą polską, listem poleconym ekonomicznym lub do paczkomatu.
  • Najważniejsze prawie na koniec, nie gwarantuję 100% odwzorowania grafiki i kształtu (bo to tylko dany producent może zagwarantować), ale będę się starać o jak najlepsze dopasowanie, tak aby ciężko było zidentyfikować brakujący element :)

Poniżej przykładowe realizacje

Jeżeli zdecydowałeś/aś się złożyć u mnie zamówienie oznacza to, że zapoznałeś/aś się z informacjami powyżej i akceptujesz warunki.

This site is protected by wp-copyrightpro.com