Dorabianie – jak zamówić

Oferuję wam możliwość zamówienia u mnie dorobienia brakujących puzzli. Kiedyś była to oferta darmowa (dorabianie za układanie) jednak nic nie trwa wiecznie (a szkoda) i ta „promocja” dobiegła końca. Aktualnie obowiązują opłaty.

Cena zaczyna się od 50zł za jeden element i podlega indywidualnej wycenie – co to oznacza i co zawiera?
Do poprawnej wyceny potrzebuję znać przybliżony wymiar elementu oraz wiedzieć jaka grafika go otacza, czyli trzeba przesłać do mnie zdjęcie z widocznym brakiem i wymiarem dłuższego boku (przykładowe zdjęcie poniżej).

W cenie zawiera się ilość materiału jaki muszę przeznaczyć na wasz nowy element jak i mój czas poświęcony na dorobienie grafiki oraz praca maszyny wycinającej. Uwaga wbrew pozorom jednolite tła potrafią być bardziej kłopotliwe niż maziaje :(. Dodatkowo muszę taka grafikę wydrukować, a jako, że chcę wam zapewnić najwyższą jakość to muszę posiłkować się zleceniem tego do drukarni (moja atramentowa drukarka niestety nie daje rady)

Jeżeli braków jest więcej niż jeden element, robicie podobnie ze wszystkimi brakami (czyli zdjęcie i wymiar). Dodatkowo, proszę o informację czy dostanę kopię obrazka, w którym występuje brak. Przez kopię obrazka rozumiem jedną z opcji:

  • Skan pudełka z obrazkiem w rozdzielczości min 300dpi (preferowany sposób)
  • Najlepszej jakości zdjęcie pudełka jakie możecie zrobić, najlepiej opcją makro (w miejscu, w którym występuje brak)
  • Przesłanie pudełka

Po przeanalizowaniu otrzymanych informacji wysyłam wam wycenę i wtedy decydujecie czy robimy czy nie. Uwaga – biorę pod uwagę tylko zapytania mailowe, zapytania wysłane przez forum lub facebook będą ignorowane.

Przed wysłaniem zapytania o wycenę, proszę jeszcze zapoznajcie się z poniższymi informacjami:

  • Jeżeli chcesz dorobić elementy, braki muszą być znane tzn, że puzzle muszą być ułożone i musisz do mnie wysłać „placki”.
  • Nie dorobię elementów na podstawie zdjęcia/skanu. Muszę posiadać fizycznie „placki” (żeby móc jak najlepiej odwzorować kształt i grafikę). Plackami nazywam fragmenty otaczające brakujący element – muszą być minimum 2 rzędy z każdej strony – przykłady takich placków poniżej:
  • Jak już przygotujesz „placki”, dobrze je zabezpiecz, żeby się nie rozpadły. Polecam przełożenie ich tekturką i spakowanie w kopertę bąbelkową (przykładowe zdjęcie poniżej). Uwaga jeżeli puzzle się rozsypią, lub przyjdą nieułożone doliczam +10zł za układanie placka.
  • Koszty wysyłki pokrywa zamawiający, aktualnie korzystam tylko z paczkomatów. Można też sprawę załatwić osobiście w Gliwicach :)
  • Najważniejsze prawie na koniec, nie gwarantuję 100% odwzorowania grafiki i kształtu (bo to tylko dany producent może zagwarantować), ale będę się starać o jak najlepsze dopasowanie, tak aby ciężko było zidentyfikować brakujący element :)

Poniżej przykładowe realizacje

Jeżeli zdecydowałeś/aś się złożyć u mnie zamówienie oznacza to, że zapoznałeś/aś się z informacjami powyżej i akceptujesz warunki.

Zapytania wraz ze zdjęciami proszę wysyłać na fanpuzzli(małpa)gmail.com

This site is protected by wp-copyrightpro.com