Dorabianie – Jak zamówić

Zanim przejdziesz dalej i zdecydujesz się na zamówienie, proszę wykonaj te korki:
  1. Przeszukaj dom/mieszkanie wzdłuż i wszerz, a nóż widelec, brakujący element gdzieś się schował – np w odkurzaczu, pod dywanem, u zwierzaka w legowisku, słyszałam nawet o lodówce :)
  2. Poszukaj w internecie jak dorobić element we własnym zakresie i spróbuj własnych sił, zawsze to też satysfakcja z własnego wykonania :)
  3. Jeżeli w Twoim przypadku nie sprawdziły się punkty 1 i 2 to zapraszam dalej :)

Zaczynając od tego co każdego interesuje najbardziej, to koszt wykonania 1 elementu aktualnie wynosi 60zł za element tekturowy lub 80zł za element ze sklejki. Jeżeli masz więcej braków niż jeden to zapytaj o cenę końcową. Możliwe jest wykonanie samego kształtu brakującego elementu bez druku. Wtedy cena odpowiednio z tektury 30zł, a ze sklejki 40zł.

Inną opcją zapłaty mogą być odpowiednio wartościowe puzzle – tutaj jednak trzeba trafić w mój gust :) lub jeżeli same puzzle przekraczają wartość, ale jest to jakiś mój słaby punkt to mogę też dorobić za wypożyczenie i możliwość ułożenia takich puzzli. Czyli dorobienie za puzzle które zostają u mnie na stałe lub dorobienie za możliwość wypożyczenia, ułożenia i odesłania Twoich puzzli :)

Chcesz już zamówić dorobienie? Proszę przeczytaj jeszcze informacje poniżej i tylko wtedy kiedy je zaakceptujesz przejdź dalej :)

Dorobiony element nigdy nie będzie w 100% odwzorowaniem oryginalnego elementu. Grafika może się nieznacznie odróżniać od otaczających elementów – pamiętaj to kopia, nie oryginał. Kształt również może się nieznacznie różnić od dziury z brakiem. Dokładam jednak największych starań, aby dorobiony element był ciężko dostrzegalny na pierwszy rzut oka, a może nawet niewidoczny :)

Jeżeli wszystko jasne i się decydujesz to proszę Cię jeszcze o jeszcze kilka przygotowań zanim się ze mną skontaktujesz w sprawie dorobienia :)

Żebym mogła dorobić element, teraz Ty musisz spełnić kilka warunków:
  • Jeżeli chcesz dorobić elementy, braki muszą być znane tzn, że puzzle muszą być ułożone i musisz do mnie wysłać “placki”.
  • Nie dorobię elementów na podstawie zdjęcia/skanu. Muszę posiadać fizycznie “placki” (żeby móc jak najlepiej odwzorować kształt i grafikę). Plackami nazywam fragmenty otaczające brakujący element – muszą być minimum 2 rzędy z każdej strony (może być więcej) – przykłady takich placków poniżej:
  • Jak już przygotujesz “placki”, dobrze je zabezpiecz, żeby się nie rozpadły. Polecam przełożenie ich tekturką i spakowanie w kopertę bąbelkową. Uwaga jeżeli puzzle się rozsypią, lub przyjdą nieułożone doliczam +10zł za układanie placka.
  • Koszty wysyłki pokrywa zamawiający, aktualnie korzystam tylko z paczkomatów. Można też sprawę załatwić osobiście w Gliwicach :)

Jeżeli jeszcze to czytasz i w końcu chcesz złożyć u mnie zamówienie oznacza to, że zapoznałeś/aś się z informacjami powyżej i je akceptujesz :)

 

Teraz napisz do mnie maila – adres znajdziesz w sekcji Cześć :)
Tylko mailowo przyjmuję zamówienia :)

Pssst… najlepiej załącz od razu zdjęcia z brakami bo zawsze jestem ciekawa co mnie czeka :)

 

Niektóre dorobienia i opinie

Powiem tak.. to jest kuźwa przekozackie 😅😅😁 zajeb… robota 💪nikt w domu nie znalazł gdzie jest dorobione 😁😁 Dziękuje bardzo! Piotr


—–

Odebrałam dziś puzzle, efekt jest niesamowity 😁 Nie widać różnicy, jestem pod ogromnym wrażeniem 😉 Bardzo dziękuję. Karolina


—–

Dziś paczka z dorobionym brakującym elementem puzzli została odebrana. Trudno odróżnić, która część nie jest oryginalna. Naprawdę trzeba ostro się wysilić by to zauważyć! Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej sprawnej ręki. Wiem na pewno, że sama nie dałabym rady wykonać tego tak profesjonalnie. Dzięki temu kawałkowi puzzle będą zdobiły mój dom w antyramie przywołując mile wspomnienia. Jeszcze raz dziękuję :-) Beata


—–

Puzzelki odebrane, efekt końcowy jest niesamowity i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dorobiony puzzel wygląda jakby był oryginalny – idealnie dopasowany kolorystyką i detalami. Kiedy włożyłam go do reszty puzzelków, nie było widać żadnej różnicy w porównaniu do pozostałych. Co więcej, kiedy pokazałam rodzinie, nikt nie mógł odgadnąć, gdzie był brakujący puzzel! Jedyną pomocą było odwrócenie puzzli, co pokazuje, że jakość wykonania jest naprawdę niesamowita. :) Justyna

—–

…Gdy się nie wie, które puzzle były dorabiane to nie jest łatwo się ich doszukać. … Fenomenalna robota. Dziękuję i jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia to polecam. Andrzej

—–

Dziś rozpakowałem puzzle. Mogę tylko powiedzieć jedno. KAPITALNA ROBOTA DZIĘKUJĘ. ❤️❤️ Krystian

—–

Bardzo mi się podoba efekt, uzupełniłam brakujący kawałek i teraz po paru dniach już nie pamiętam, który to był – tak ładnie się wkomponował ;) Dzięki ;) Pozdrawiam, Maja

Poniżej wcześniejsze przykładowe realizacje

This site is protected by wp-copyrightpro.com