Wsparcie

Specjalne podziękowania na samym dole strony :)

Na początek pytanie, czy masz ustalone cele w życiu? To bardzo poważne i ważne pytanie, bo większość ludzi, żyje bo… żyje… bez celu, bez tego napędu który daje nam kopa do działania, sama też tak miałam do niedawna, bo niby jakiś cel był, ale taki nie do końca doprecyzowany. Od 2022 stawiam na rozwój osobisty (nie wiem czy to teraz modne, czy nie, ale szkoda, że dużo wcześniej na to nie wpadłam, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :)) Mam 4 główne cele w życiu i kilkanaście pośrednich i od momentu jak to sobie wszystko poukładałam i spisałam to czuję, że idę w dobrym kierunku :) Dlaczego o tym tutaj piszę? Po pierwsze chciałabym Cię uświadomić, że możesz żyć szczęśliwie jeżeli tylko tego zapragniesz :) Nie, nie będę tutaj “kołczingować” ale mam nadzieję, że zasieję ziarenko i sam poszukasz o co chodzi :) Po drugie to taki wstęp do tych moich pośrednich celów związanych z rozwijaniem pasji :)

Puzzle

Tutaj moim celem jest układanie, nie koniecznie kupowanie :) Nie mam parcia na posiadanie jak największej ilości puzzli, ale chciałabym mieć zawsze coś pod ręką do ułożenia. Tak więc jeżeli masz jakieś zbędne puzzle, które chcesz wyrzucić bo np mają braki, albo pudełka nie ma i nie wiem dlaczego ktoś by chciał puzzle wyrzucać :( To bardzo Cię proszę nie rób tego, ja bardzo chętnie przygarnę każde puzzle! :) Kontakt do mnie znajdziesz w sekcji Cześć :)

Sprzedaż

Cel to zwolnienie miejsca i dodatkowe fundusze na rozwijanie pasji :) Tak więc jeżeli tylko chciałbyś się dołożyć do mojego rozwoju to bardzo mi będzie miło, jeżeli kupisz ode mnie puzzle które już ułożyłam :) Poniżej galeria z niektórymi wzorami – więcej puzzli na allegro :) Kontakt do mnie znajdziesz w sekcji Cześć :)

Dinosaurs of the Cretaceous Period – link allegro

Royal Deer Family – link allegro

Dragons Mate – link allegro

Picture of Grazing komplet 3 pudełek – link allegro

Along the River During the Qingming Festival komplet 7 pudełek – link allegro

A Toast To The Bride – link allegro

Postanowiłam też wystawić na sprzedaż obraz z którym walczyłam trochę czasu :) Piękny jest i każdego dnia mi o tym przypomina :) Jednak chciałabym wymienić wzór, ale jako, że i ramę trochę inaczej też bym zrobiła to całość jest na sprzedaż – w końcu człowiek uczy się na doświadczeniu :) Jeżeli uda się go sprzedać to mam na oku już nowe dwa wzory, oraz nową ramę będzie trzeba montować, a reszta też pójdzie w pasje :)

Brooklyn Bridge, New York, USA – link allegro

Twórczość

Chcę tworzyć własne puzzle drewniane – tutaj już były bardziej zaawansowane kroki podjęte, ale trochę życie zweryfikowało. Można powiedzieć, że to były kłody pod nogi, ale ja to odbieram jako wyzwania które tylko mnie umocniły w tym co chcę robić i gdzie podążać :) Tak więc czasowo może to się bardzo przeciąga, ale koniec końców mam zamiar tworzyć dla Ciebie unikalne puzzle, nie na masową skalę, ale indywidualne takie jakie Ci się zawsze marzyły :) Jak tutaj możesz mnie wesprzeć? Możesz mi opowiedzieć o swoich wymarzonych puzzlach :) Muszę tylko zaznaczyć, że na początek to największy format jaki będę mogła zrobić to A4. Udało się już wystartować ze stroną Remazen chociaż jeszcze wiele rzeczy trzeba dopracować to jednak coś się dzieje :) Standardowo kontakt do mnie znajdziesz w sekcji Cześć :)

 

Puzzlopedia

Można powiedzieć, że portal społecznościowy z encyklopedią puzzli mi się marzy :) Pomysł już kilka lat temu się urodził, mam wykupioną domenę puzzlopedia.pl i com. Wstępny projekt wyglądu i działania się tworzył z moim znajomym, ale niestety też czasu nie miałam nad tym czuwać i rozwijać, a on też to robił wszystko w wolnym czasie i pro bono. Tak więc teraz zmieniam myślenie, chcę w projekt zainwestować bo jednak jeżeli czyjaś praca jest wynagradzana to człowiek inaczej do tego podchodzi. Na ten moment nie jest to niestety mój priorytet – bo jak wiadomo na kilku celach nie da się skupić, tak więc zapowiadam tylko, że tak w końcu ruszy Puzzlopedia, ale nie wiem kiedy, na ten moment muszę wszystko od nowa przemyśleć i znaleźć ludzi którzy mi pomogą. Jeżeli masz doświadczenie w takich tematach i możesz mi coś w tej kwestii podpowiedzieć to również będę bardzo wdzięczna :) Standardowo kontakt do mnie znajdziesz w sekcji Cześć :)

Pasja

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. Konfucjusz. Pewnie już to słyszałeś/aś, ja też kiedyś to tylko słyszałam, a teraz staram się wprowadzić w życie :) Tworzenie – to jest główna moja pasja, jak układam puzzle to też tworzę jakiś obraz więc wszystko się zgadza :) Moment w którym zatracasz się w czymś, tracisz poczucie czasu, masz ogromną frajdę to robiąc, to znak, że to kochasz. Kiedyś miałam problem określić kto był moim idolem w dzieciństwie, ale jak się tak zatrzymałam i w końcu nad tym pomyślałam to był to MacGyver :) Zawsze robił coś z niczego, pamiętam jak próbowałam z pierdółek coś zbudować.. niekoniecznie mi to wychodziło :), ale poszłam do szkoły, dorosłam i zapomniałam o tym. Teraz chcę do tego wrócić, chcę tworzyć cuda z drewna :) W planach mam naukę snycerstwa – kiedyś się tego bałam i myślałam, że to nie dla mnie bo kim ja jestem, nie mam talentu. Dzisiaj podchodzę do tego tak, że jak nie spróbuję to się nie dowiem! :) Tak więc tworzę mój mini warsztat stolarski, póki co mam ubogie narzędzia i większość robię ręcznie. Brakuje mi też miejsca. Tak więc jak możesz mnie tutaj wesprzeć? Znasz się na stolarstwie lub snycerstwie? Bardzo chętnie dowiem się wszystkiego co wiesz! :) Masz niepotrzebne narzędzia? Bardzo chętnie przyjmę :) Brakuje mi też miejsca na warsztat bo w piwnicy mam dorobek chomikowania, który szkoda wyrzucać, tak więc staram się go wyprzedać i przy okazji zarobić na realizację celów :) Zajrzyj na moje ogłoszenia na ALLEGRO i może postanowisz mnie tam wesprzeć kupując coś :)

 

Za każde wsparcie, nawet dobrym słowem jestem bardzo wdzięczna i dziękuję!

Szczególne podziękowania dla: 

Panie Robercie jeszcze raz dziękuję za wiarę i wsparcie na początku drogi :) Marzyła mi się Maska pełnotwarzowa 3M 6700 – jednak to co dostałam to przebiło moje oczekiwania i najśmielsze marzenia :) Zestaw w zupełności wystarczy na początkową fazę dbania o zdrowie. Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze i każda zabawa z oparami/dymem/pyłem/wiórami wpływa na nasz organizm. Dlatego bardzo ważne jest zabezpieczenie się nawet najprostszą maseczką i okularami. Nie ma czego się wstydzić bądź marudzić bo nasz organizm nam tylko za to podziękuje :)

This site is protected by wp-copyrightpro.com