The Hospital

The Hospital

Przyznaję się bez bicia, że długo te puzzle leżały zanim się do nich przekonałam :) Z jednej strony kusiły.. z drugiej grafika nie powala, ale jak już się doczytałam o co w tych puzzlach chodzi to musiałam ułożyć :) Po pierwsze wzór na pudełku jest ułożony NIEpoprawnie, układający sam musi dojść po rozmowach puzzlowych ludzików jaka powinna być kolejność. Na pudełku jest tylko jedna podpowiedź z przykładowymi 2 scenkami. Czyli najpierw układamy wszystkie scenki, a potem szukamy rozwiązania :) Oczywiście kształty ułożonych scenek są prawie identyczne więc układanie metodą prób i błędów mija się z celem. Skąd będziemy wiedzieć czy obraz ułożyliśmy poprawnie? Odwracając puzzle.. z drugiej strony powinny nam się poprawnie ułożyć napisy z gratulacjami co jest bardzo fajnym pomysłem! :) Mimo niskiej elementacji układało się rewelacyjnie, dawno się tak nie bawiłam z puzzlami :) Polecam każdemu i sama będę polować na pozostałe obrazki z serii :)

Szpital – jedna z najważniejszych jednostek organizacyjnych w systemie opieki zdrowotnej. W szpitalu udziela się świadczeń zdrowotnych w warunkach zamkniętych. Najważniejszym zadaniem szpitali jest leczenie pacjentów, ale oprócz tego zajmują się opieką zdrowotną ludzi zdrowych, np. szpitale położnicze.
Przy szpitalu często ulokowane są także przychodnie ambulatoryjne i zakłady diagnostyczne. W szpitalu pacjent otrzymuje całodobową lub jednodniową opiekę lekarską oraz pielęgniarską. Niektóre szpitale, szczególnie szpitale akademickie, zajmują się prowadzeniem dydaktyki przed- i podyplomowej.